Magdalena Zapadka – Trener Mentalny i Odporności Psychicznej

MISS-POLSKI-MISTER-POLONIA-TRENING-MENTALNY-MAGDALENA-ZAPADKA-MENTOR-PSYCHOLOGIA-SPORTU-MISTRZOSTWO-COACHING-MND-CHANNEL-CAR


Ambitna kobieta z determinacją tworzy własną ścieżkę, w kierunku swojego sukcesu. Emanuje pięknem, które nie jest definiowane Jej wyglądem, lecz jej wewnętrzną siłą, pewnością siebie i wiarą, że zdobędzie w życiu to, po co wyruszyła!


Konkursy piękności, takie jak Miss Polski, od lat fascynują i inspirują zarówno uczestniczki, jak i widzów z całego świata. W świecie blasku reflektorów, eleganckich kreacji i perfekcyjnie wykonanej pracy, ważne jest także dostrzeżenie piękna i mocy umysłu tych fantastycznych kobiet. Dziś, nie tylko w sporcie czy biznesie, także w konkursach piękności, mentalne przygotowanie jest ważnym elementem mistrzostwa. Trening mentalny, może wzmocnić uczestniczki w osiąganiu sukcesu, na wielu płaszczyznach. W tym kontekście, jako Trenerka Mentalna Miss Polski 2022, miałam przyjemność współpracować z Aleksandrą Klepaczką Miss Polski 2022. Z wrażliwą, ambitną i wszechstronnie utalentowaną kobietą, która za kilka dni przekaże koronę i odpowiedzialność swojej następczyni – dziewczynie, która zdobędzie tytuł Miss Polski 2023.

Przed Olą wzruszające i wcale nie takie łatwe chwile – oddanie korony. Kończy się przygoda i trzeba ruszyć w swoją stronę. Czy jest na to gotowa? Tak, jest na to gotowa! Świat czeka i otwiera przed Nią swoje horyzonty, a Ola z pewnością tej szansy nie zmarnuje. Przygotowując Ją do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów świata – Miss Universe 2023, obserwowałam jak krok po kroku realizuje swoje wizje, skrupulatnie planuje i organizuje oraz małymi krokami, w zgodzie ze sobą idzie przed siebie. Zadaniowość, ambicja i determinacja, a przy tym wysoka wrażliwość, kobieca sensualność, empatia oraz chęć osiągnięcia czegoś więcej, zaprowadziły Ją w miejsce, w którym jest obecnie. Czy to są składowe sukcesu? W przypadku tej fantastycznej dziewczyny tak, ale to zestawienie niekoniecznie może sprawdzić się u innej. Każda kobieta jest inna! Na swój sposób wyjątkowa, lecz nie każda w siebie wierzy, aby wykorzystać szansę, którą otrzymuje od życia.


Wielokrotnie byłam pytana o to, jak ja się odnajduję w takich projektach? Odpowiem krótko – świetnie! To profesjonalny piękny sport, biznes, rozrywka i kobiece środowisko w jednym. Piękno, profesjonalizm, prestiż i kobieca ambicja, a wspieranie ambitnych kobiet w rozwoju, pomoc im w odkrywaniu drogi do spełnienia marzeń, jest tym, w czym czuję się najlepiej. Projekt Miss Polski 2022, był dla mnie nie tylko niesamowitym i angażującym zadaniem, lecz kolejnym potwierdzeniem, że praca z kobietami sukcesu to zdecydowanie mój świat. Daje mi to ogromną radość i spełnienie.

Głównym celem naszej współpracy było przygotowanie mentalne do jednego z najbardziej prestiżowych konkurów Miss Universe 2023. Udział w tej klasie rywalizacji, wymaga ogromnej determinacji, organizacji i umiejętności radzenia sobie z presją. Prowadzony przeze mnie kilkumiesięczny proces treningu mentalnego był tylko jednym z elementów przygotowań. Skupiłyśmy się na rozwoju umiejętności i zachowań, które pomogły Ola wykorzystać pełnię potencjału. Dzięki czemu, pewna siebie z odwagą weszła na światową scenę w Nowym Orleanie, aby unieść Flagę i godnie reprezentować Polskę.


Szczegóły współpracy i treści rozmów z moimi klientami, tak również z Olą pozostają tajemnicą. Nie po to także piszę ten artykuł – aby dzielić się sekretami. Chcę Ci pokazać natomiast wartość profesjonalnego przygotowania mentalnego młodych, ambitnych kobiet. Kobiet, którym często, z dnia na dzień zmienia się życie, na co nie wszystkie są gotowe. Dziewczyny, nie tylko mentalnie, nie są gotowe na współprace z różnymi osobami, które pojawiają się w ich otoczeniu. Ze względu na młody wiek, dość często nie posiadają silnych kompetencji ludzkich, takich jak: komunikacja interpersonalna, współpraca w różnorodnych grupach i zespołach, decyzyjność, odwaga i samodzielność w działaniu czy asertywność. Podejmują ogromny wysiłek, ale nie zawsze są gotowe, aby udźwignąć presję, występy na scenach i przed kamerami, biorą odpowiedzialność godnej reprezentacji kraju, stając do rywalizacji na międzynarodowych scenach.Siła kobiety nie tkwi w Jej pięknie zewnętrznym, a w głębi Jej serca i pięknie umysłu. Tam, gdzie nieustannie płonie iskra odwagi, mądrości i miłości, która rozświetla świat wokoło Niej.

Miss, może być wzorem dla innych kobiet, stając się symbolem piękna, pokory i siły. Każdego roku, zwyciężczyni tego konkursu ma możliwość reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej. Finalistki stają przed wyzwaniem konkurowania z najpiękniejszymi kobietami, z całego świata. Muszą udźwignąć presję i wziąć odpowiedzialność za reprezentowanie kraju. I między innymi nad takimi aspektami pracuję z tymi fantastycznymi i ambitnymi kobietami.

Rola Miss Polski nie ogranicza się tylko do świata piękna i rywalizacji w konkursach. To także platforma, która umożliwia zwyciężczyni angażowanie się w działania społeczne, promocje ważnych ludzkich spraw i wspieranie inicjatyw charytatywnych. Miss ma możliwość wykorzystania swojej popularności, aby wywierać pozytywny wpływ na zmiany w społeczeństwie. Odwiedza szpitale, hospicja, domy dziecka, szkoły, gdzie często spotyka się z troskami i ludzką krzywdą.

Kobieta, która otrzymuje szansę reprezentowania swoich misji i celów, musi posiadać silne poczucie własnej wartości, pewność siebie i zdolność radzenia sobie w różnych sytuacjach. Dla mnie, jako trenerki mentalnej, współpraca przy takich projektach to niesamowity czas, wachlarz różnorodnych doświadczeń i obserwacji socjologicznych. Możliwość przeżywania fantastycznej przygody i obserwowania tego, czego w telewizji nie widać – ciężkiej pracy, emocji, trosk i trudów, ale i szczęśliwych, wzniosłych chwil w dążeniu do celu najpiękniejszej i ciężko pracującej liderki. Poza kolejną możliwością zainwestowania moich mentorskich umiejętności, jest to dla mnie, przede wszystkim ogromny zaszczyt i duma móc wspierać piękny potencjał i budować wewnętrzną siłę mądrej, pewnej siebie i ambitnej kobiety.


JAK WYGRANA W KONKURSIE PIĘKNOŚCI WPŁYWA NA ŻYCIE UCZESTNICZEK?Miss Polski, Miss Universe, Miss World i kilka wiele konkursów, to nie tylko prestiżowe turnieje, to również symbole elegancji, wdzięku i kobiecej odwagi. To wyjątkowe wydarzenia oferujące uczestniczkom szansę na zdobycie korony i tytułu, przeżycie niepowtażalnej przygody oraz realizowanie marzeń.

To rewolucja i zmiana, na którą dziewczyny zazwyczaj nie są gotowe. Mogą mieć ogromny wpływ na życie osobiste i zawodowe zwyciężczyni.

💎 Miss Polski pełni rolę ambasadorki, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Ma możliwość angażowania się w działania społeczne, promocję ważnych ludzkich spraw, inicjatyw charytatywnych, działań mających na celu zmiany i wspólnego działania dla dobra wszystkich.

💎 To świetna możliwość wejścia w profesjonalny świat rozwoju osobistego i wzmocnienia siebie. Przygotowania fizyczne, wizerunkowe, jak i mentalne są intensywne i wymagające. Uczestniczki muszą przejść przez proces samodoskonalenia, który obejmuje treningi, szkolenia, sesje zdjęciowe, wyjazdy zagraniczne i wiele innych wyzwań. W trakcie tych procesów wzmacniają swoje umiejętności i talenty, a czasem odkrywają nowe.

💎 Konkursy piękności dają możliwość nawiązania wartościowych kontaktów, na różnych poziomach społecznych. Uczestniczki poznają inspirujących ludzi z branży mody, rozrywki, polityki i biznesu. Pojawiają się możliwości reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej, co otwiera drzwi do nawiązywania kontaktów z osobami z różnych kultur, i narodowości, a to może otwierać globalne perspektywy.


Tytuł Miss, może pomóc kobietom rozpocząć fajną karierą zawodową. Jest to możliwe jednak tylko wtedy, kiedy same tego zechcą, jeśli podejmą wyzwanie i mądrze wykorzystają tę niepowtarzalną szansę!

Proces przygotowań do dalszych konkursów Miss, jest o wiele bardziej kompleksowy, niż tylko perfekcyjny wygląd i prezencja na scenie. Stąd też, z czasem pojawiła się potrzeba opieki specjalisty w zakresie rozwoju mentalnego i liderskiego. Piękno zewnętrzne odgrywa ważną rolę, jednak nie jest jedynym czynnikiem decydującym o sukcesie. Zdrowa pewność siebie, determinacja i umiejętność radzenia sobie z presją są kluczowymi elementami, którymi wyróżniają się dziewczyny. W tym kontekście treningi mentalny i interpersonalny stanowią dziś nieodzowny element przygotowań i prowadzenia Miss.

Dobrze przygotowany i systematycznie prowadzony proces rozwoju i wsparcia mentalnego, działa jak tajne oręża, które pomaga osiągnąć sukces nie tylko na scenie konkursowej, ale również w codziennym życiu. Proces ten obejmuje rozwijanie ludzkich umiejętności, odpowiednio dobranych technik i strategii, które pomagają w budowaniu silnej mentalności, odpowiedniego nastawienia, świadomości siebie i swoich celów czy radzenia sobie z presją społeczna, jak i swoją własną. Rozwój ten, jest ukierunkowany na umiejętne korzystanie z elastyczności swojego umysłu, co jest absolutnie niezbędne w przypadku osób, które stają do rywalizacji, walczą o wysokie wygrane i wystawiają się na ocenę publiczną.PRZYGOTOWANIE MENTALNE DO MISS UNIVERSE


Pracowałam już wieloma fantastycznymi ludźmi, brałam udział w wielu świetnych i wymagających produkcjach czy sportowych przygotowaniach, a tym razem przyszła pora wsparcia najpiękniejszej i Polki do konkursu Miss Universe, w dosłownym tłumaczeniu – Miss Wrzechświata. I naprawdę jestem wdzięczna za to doświadczenie, bo „krążąc” wokół tego tematu z różnych stron, naprawdę sporo się dowiedziałam i nauczyłam.

Podczas przygotowań, towarzyszyło nam mnóstwo pozytywnych emocji i ekscytacji. Praca była angażująca, z lekką presją, lecz była to mobilizująca presja, radość i poczucie dumy z faktu, że pracujemy nad czymś wielkim.

Tytuł Miss Universe jest jednym z trudniejszych do wygrania. Polska, jeszcze nigdy go nie zdobyła, pomimo, że dwa razy triumfowaliśmy jako kraj, w wyborach Miss World. Mimo to, każdego roku poszukuje się kolejnych sposobów i wzmocnień, które przybliżą naszą reprezentantkę do podium. Wierzę, że w końcu ta korona i tytuł zdobędzie finalistka z Polski. Udział w tej klasie rywalizacji, wymaga nie tylko doskonałej kondycji fizycznej i pięknego wyglądu, ale także ogromnej determinacji, umiejętności zarzadzania emocjami, zdolności radzenia sobie z presją oraz organizacji siebie w wielu różnorodnych aktywnościach. Prowadzony przeze mnie proces rozwoju mentalnego miał wzmocnić Olę w wykorzystaniu Jej pięknego potencjału, aby odważnie weszła na światową scenę. Aby z pewnością siebie, dumą reprezentowała Polskę.


W takich projektach, jestem przewodniczką, mentorką i „bezpiecznym ramieniem”, na którym druga kobieta, może się wesprzeć, z kim moment może się zatrzymać, aby po chwili iść dalej, po swoje. Pomagam odkrywać i rozwijać siebie, swoje mocne strony.

Trening mentalny z osobami pracującymi na scenach i światowych wybiegach, przygotowuje do radzenia sobie w trudnych momentach, stresujących sytuacjach, mierzenia się z wyzwaniami, a także jest świetnym wstępem przygotowującym do objęcia w przyszłości funkcji związanej z ekspozycją publiczną. Dbam o dobrostan i bezpieczeństwo psychologiczne, dostarczam narzędzia, technik i wspólnie budujemy strategie, które pomagają uczestniczce osiągnąć sukces i spełnienie. Pracujemy nad elastycznością umysłu, zarządzaniem energią, przygotowaniem dnia finałowego pod kątem mentalnym i fizycznym oraz uczymy się współpracy z ludźmi różnych środowisk. Przygotowujemy się na udźwignięcie sukcesu, z czym najczęściej, nie radzą sobie osoby, kiedy przychodzi rozpoznawalność i nieznane dotąd trudności.

Rola Miss, wymaga gotowości do podejmowania inicjatyw i ponadprzeciętnego zaangażowania. Kobiety decydujące się na to, muszą mieć silną wiarę w siebie, ufać ludziom z którymi współpracują i być proaktywne. Muszą wiedzieć kim są – jakie są, aby mogły z odwagą wyrażać swoje unikalne talenty i misje.
Ambitna Kobieta wie, czego chce. W jej sercu i umyśle tli się pragnienie przekraczania granic i osiągania najwyższych celów – jest gotowa na sukces! Wie, że Jej determinacja i kobieca siła są nie do zatrzymania, a każda przeszkoda to tylko kolejny krok na drodze do spełnienia marzeń.

W Tobie też drzemie ogromna moc – bądź gotowa na sukces i podbijaj świat swoim niepowtarzalnym blaskiem!

CZY PRACA Z TERNEREM MENTALNYM TO DROGA DO SUKCESU?


Jako ludzie, posiadamy swoje indywidualne kody, indywidulane zestawy cech i wartości, dlatego i dobór obszarów do rozwoju lub wzmocnienia powinien być indywidualny. Podam Ci tylko kilka, wg. mnie ważnych obszarów, nad którymi warto się pochylić pod kątem wzmocnienia mentalnego.

Obszary, które mogą być istotne dla finalistek konkursów piękności, modelek, prezenterek telewizyjnych czy artystek. Dla kobiet, które występują przed publicznością, przed kamerami, na scenach. Nad czym ja się skupiam, pracując z ambitnymi kobietami pełniącymi funkcje publiczne?:

💎 Jednym z kluczowych obszarów mojej pracy jest wzmacnianie poczucia własnej wartości, pewności siebie i wystarczalności do byciu tu, gdzie jest. Pomagam odkrywać i akceptować swoje unikalne cechy, doceniać osiągnięcia oraz rozwijać pozytywne, wspierające myślenie o sobie. Pracuję nad eliminowaniem negatywnych przekonań i wątpliwości, które mogą blokować działania i rozwój. Środowisko i warunki, w których dziewczyny funkcjonują, to nieustanne porównywanie się do siebie, mierzenie się z opinią innych oraz stawanie do rywalizacji. Nierzadko, dziewczyny muszą nauczyć się rywalizować ze swoimi koleżankami – z tymi, które darzą sympatią i których nie chciałyby w żaden sposób zranić. Jest to jedno z wyzwań, z którym wspólnie się mierzymy.

💎 Przygotowania do konkursów Miss czy występów scenicznych, wiążą się z dużą presją i stresem. Moim zadaniem jest przekazanie rzetelnej wiedzy i nauczenie radzenia sobie z takimi trudnościami. Wspólnie opracowujemy plan pracy na sobą, stosujemy proste techniki, które pozwalają na utrzymanie emocjonalnej równowagi i koncentracji na celu w dni powszedni i podczas występów.

💎 Większość moich klientek pracuje w środowisku o wysokiej wydajności, gdzie na każdym kroku oczekuje się od Nich perfekcji, doskonałości, często ponadprzeciętnej dostępności. Łatwo stracić chęci, motywację, łatwo się poddać. Utrzymywanie wysokiej motywacji i pomoc w opracowywaniu długoterminowych planów na życie czy karierę, jest niezbędne. Dla wielu dziewczyn, zdobycie korony czy bycie osobą rozpoznawalną niekoniecznie jest największym marzeniem. Każda przychodzi ze swoją wizją, ze swoim planem na siebie. Trzeba Jej pomóc odnaleźć siłę i motywację wenętrzną do pracy i działań, których mogła się nie spodziewać.

💎 Ważnym aspektem są także kompetencje interpersonalne i współpraca z różnorodnością. Organizatorzy, scenarzyści, reżyserzy planów, kierownicy projektów, makijażystki i fryzjerzy czy konkurencja jak inne piękne uczestniczki i prezenterki – każdego dnia pracuje się z kimś innym. Każdy ma swój własny styl komunikacji, własny sposób pracy, humory, zachowania i na swój sposób radzi sobie z emocjami. Może to być naprawdę, naprawdę trudne i róznie wpływać na samopoczucie młodej kobiety. Odnalezienie się w tym świecie, obranie właściwej drogi, aby osiągnąć najwyższy performance, a przy tym nie stracić swojej tożsamości, może nie był łatwe.

Wiedza, narzędzia i techniki z zakresu rozwoju mentalnego, finalistki będą wykorzystywały nie tylko w biorąc udział w licznych konkursach, ale również w innych obszarach życia. To umiejętności, które umożliwiają osiąganie sukcesu, odnalezienia szczęścia i rozwoju w różnych sferach życia. Przynosi wymierne efekty w karierze, relacjach i ogólnym dobrostanie.

Praca na wielkich scenach i estradach, bez względu czy jest to uczestniczka konkursów piękności, artystka, piosenkarka, prezenterka czy modelka, wymaga wysokiej odporności psychicznej i umiejętności dostosowania się do różnych sytuacji. Podjęcie współpracy z trenerem mentalnym, w dowolnym momencie, może okazać się strzałem w dziesiątkę pod kątem osiągnięcia sukcesu czy zachowania równowagi w życiu. U osób, z którymi współpracuję, ostrzegam ogromną zmianę, większy spokój, poczucie szczęścia, wiarę w siebie i nierzadko wyższe efekty w wykonaniu.

Bycie wystawioną na widok publiczny, wyzwania związane z wystąpieniami i oceny innych, mogą negatywnie wpływać na młodą kobietę. Dziewczyny, które pracują na wielkich scenach i estradach, zyskują większą wiarę w siebie, co przekłada się na ich występy i oddziaływanie na publiczność. Ta branża jest związana z intensywnym harmonogramem, nieustannym napięciem i presją, uczę więc skutecznych strategii zarządzania sobą w czasie, zarządzaniem zadaniami i celami, oswajam wewnętrznych sabotażystów i presję, dzięki czemu są w stanie zachować spokój i koncentrację nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Wiedzą jak sprostać wyzwaniom i osiągać niezwykłe cel, dbając jednocześnie o swój dobrostan i czerpać radość z tego, co robią.

JAKA KARIERA CZEKA NA FINALISTKI KONKURSÓW MISS?

Jak się pewnie domyślasz, konkursy piękności są nie tylko okazją do wygranej korony, to otwarte drzwi do interesujących możliwości. Dla kobiet, które brały udział w tych turniejach, świat staje się nieograniczonym polem do działania i odkrywania nowych horyzontów.

Co mogą później robić? To już zależy tylko i wyłącznie od nich. Od tego ile energii i zaangażowania włożyły w swój rozwój będąc Miss, a także od tego, jak zbudowały plan kariery lub pomysł na życie, po oddaniu korony.

💎 Dzięki udziałowi w konkursie piękności, ambitne dziewczyny mają szansę wkroczyć w świat mediów i telewizji. Mogą stać się prezenterkami, prowadzącymi programy rozrywkowe, prezenterkami informacyjnymi, a także ekspertkami w różnych dziedzinach e świata mediów. Zdobyta wiedza, pewność siebie i charyzma, które są rozwijane w trakcie przygotowań do konkursów i turniejów, stawiają je w dobrym świetle przed kamerami i poniekąd wymuszą nabywanie tych umiejętności.

💎 Niektóre kobiety, które miały okazję poznać kulisy tej branży, mogą znaleźć spełnienie jako modelki, fotomodelki czy twarz dobrej marki. Zdobyte „obycie” przez aparatem, umiejętność pozowania czy robienia makijażu oraz ogólne rozeznanie w tym świecie, mogą stanowią atuty do rozwoju kariery w tej dziedzinie.

💎 Udział w konkursie piękności, to też inspiracja do działania i rozwoju własnych przedsięwzięć. Ambitne kobiety, po zakończeniu tej przygody, mogą założyć swoje własne marki i działalności lub inicjować i angażować się w globalne projekty charytatywne. Wykorzystując swoją popularność, mogą stać się ambasadorkami różnych inicjatyw i angażować się w projekty, które mają pozytywny wpływ w wielu obszarach życia.
DLACZEGO, PO ODDANIU KORONY ZNIKAJĄ Z ŻYCIA PUBLICZNEGO?


Zastanawiasz się, dlaczego pomimo pracy jaką wykonały, pracy i zaangażowania tylu ludzi, znikają? Powodów i czynników jest wiele, zazwyczaj jest to Ich świadoma i mądra decyzja.

Podczas „kariery konkursowej”, niektóre dziewczyny mogą odkryć, że to nie dla Nich, po prostu, że jednak mają inną misję w swoim życiu. Decydują, że będą się koncentrowały na innych obszarach zawodowych lub życie rodzinne. Odkrywają, że mają zupełnie odmienne cele i chcą się nimi zająć.

Niektóre finalistki, biorą udział w konkursach piękności z konkretnym celem. Przychodzą, aby zdobyć doświadczenie, rozwinąć pewne umiejętności, zwiększyć wiarę w siebie czy wypromować swoją osobę. Po zakończeniu konkursu, często uznają, że osiągnęły to, czego chciały, spełniły jedno ze swoich marzeń i nie czują potrzeby kontynuowania tej przygody, po prostu. Zabierają doświadczenie, kontakty, przyjaźnie i dalej podążają swoimi ścieżkami.

Bycie finalistką Miss, wiąże z wieloma trudnymi wyzwaniami jak: odpowiedzialność za reprezentację kraju, presja społeczna i własna, praca z mediami czy szerokim wyeksponowaniem na opinię publiczną. Niektóre dziewczyny decydują, że nie chcą dłużej być obiektem takiej atencji, co dość często prowadzi do decyzji o wycofaniu się z tego świata. To nie jest praca dla każdego, dlatego decydują się skupić na innych obszarach, gdzie mogą być bardziej niezależne i swobodne.

Udział w konkursie piękności, może być także punktem zwrotnym w życiu. Pomaga odkryć swoje prawdziwe pasje i zainteresowania. Po zakończeniu tej przygody, już pewniejsze siebie dziewczyny rozwijają swoje pasje takie jak: sztuka, nauka, sport, dziennikarstwo. Inicjują także własne projekty doradcze i edukacyjne. Wybierają rozwój tego, w czym czują się naprawdę silne.Każda dziewczyna ma prawo samodzielnego decydowania o sobie i wyboru swojej drogi po zakończeniu przygody z konkursami piękności, po oddaniu korony Miss. Niezależnie od tego, czy decyduje się na życie publiczne czy prywatne, jej decyzje są szanowane i wzmacniane. Przygoda ta, to tylko jeden etap w ich życiu, a to, co robią po, zależy od ich własnych wyborów, aspiracji i wartości. Czasem pokonuje je niewystarczająca odporność psychiczna i nie wytrzymują presji. Czasem zaprzepaszczają swoje szanse, nie przykładając należytej wagi do przygotowań w poszczególnych występach, odpuszczają, itp. A czasem, pomimo szczerych chęci, umiejętności odnalezienia się w tym świecie i ogromnej pracy nad sobą, ktoś inny podejmuje decyzje – otrzymują feedback, że nie jest to profesja, w której mogą osiągnąć coś więcej. Najczęściej, jednak same decydują o odwieszeniu szarfy i zaczynają realizować swój własny plan na życie.
Kiedy My, Kobiety wzajemnie się wspieramy, nasza energia i działania są nie do zatrzymania, a sukces nieunikniony. Siła kobiecego koleżeństwa, empatii i wzajemnej inspiracji jest kluczem do osiągania najwyższych szczytów! Tylko wtedy, kiedy podnosimy się wzajemnie, zaczynamy rozkwitać i zdobywać to, o czym wcześniej tylko marzyłyśmy. Wierzę, że nasza moc tkwi w jedności, bezwarunkowej akceptacji i wzajemnym docenianiu. Razem możemy przesunąć góry i zmienić świat na taki, w jakim chcemy żyć.

KOBIECA ENERGIA I PIĘKNY UMYSŁ


Kobieca energia, empatia, wyrozumiałość i wzajemne wsparcie, to zdecydowanie to, w czuję się najlepiej. Podejmując współprace w biznesie, sporcie czy branżach takich, jak konkursy piękności, poszukuję także dla siebie miejsca i wartości. Poza samym wsparciem drugiej osoby, lubię dobrze lokować swój potencjał i mądrze gospodarować posiadanymi kompetencjami. Lubię czuć się częścią czegoś większego, czegoś, co napędza do działania oraz daje możliwości osiągnięć na najwyższym poziomie.

Profesjonalizm, pasja i oddanie wzajemne ludzi, którzy przygotowują takie projekty, są silnie motywującymi czynnikami i moim „dlaczego” – za to lubię swoją pracę. Współpraca z Olą Klepaczką – Miss Polski 2022, po raz kolejny pokazała mi, że w tych przedsięwzięciach nie do końca chodzi o wygrywanie i walkę o podium. To przede wszystkim mądre, przemyślane i profesjonalnie przeprowadzenie przez zmianę młodych kobiet. Pokazanie ambitnym dziewczynom Ich wewnętrznego piękna, wskazanie możliwości oraz pomoc w obraniu odpowiedniego kierunku tym, które nie zawsze wiedzą czego chcą, w którą stronę iść. Kilkukrotnie usłyszałam od Tych Dziewczyn, że udział w konkursach piękności był przygodą życia. Zadziałał jak zapalnik do zastanowienia się nad sobą i swoją zawodową przyszłością.

Takie współprace i doświadczenia pozwalają mi jeszcze bardziej zrozumieć, jak ważne jest odkrywanie wewnętrznego piękna, dbanie o dobrostan psychiczny, wzajemne docenianie i nieustanne, wzajemne wspieranie się w kobiecych środowiskach. Konkursy, gale czy duże produkcje telewizyjne są robione z ludźmi i dla ludzi. Pomimo, że widzimy okiem, to czujemy i przyciągamy sercem – piękno zewnętrzne kobiety, nigdy nie będzie silniejsze od piękna wewnętrznego – od Jej serca i umysłu. Potencjał i umiejętności zewnętrzne nie zostaną w pełni wykorzystane, jeśli nie będziemy potrafiły dostrzec piękna i potencjału umysłu drugiej kobiety.
WSPÓŁPRACA

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Myślisz o zmianie w życiu zawodowym lub osobistym? Stoisz w miejscu i boisz się zrobić kolejny? A może po prostu myślisz o rozwoju osobistym, bo chcesz zacząć robić to, co od lat pozostaje tylko w sferze Twoich marzeń?


Znam się na tym jak mało kto! Pracuję w biznesie i profesjonalnym sporcie. Jestem Certyfikowaną Trenerką Mentalną, Licencjonowaną Międzynarodową Konsultantką i Trenerką Odporności Psychicznej, Trenerką Biznesu w zakresie Kompetencji Liderskich i Społecznych oraz Life Coach. Mentorką towarzyszącą w głębokiej zmianie osobistej.

Specjalizuję się treningu mentalnym, psychologii mistrzostwa oraz rozwoju umiejętności liderskich. Maksymalizuję potencjał, oswajam wewnętrznych sabotażystów i pomagam osiągać niezwykłe cele, niezwykłym ludziom. Szczególnie cenię sobie pracę z ambitnymi kobietami, które chcą od życia więcej!


Napisz do mnie. Porozmawiajmy!

Ⓜ️ hello@magdalenazapadka.com

🌐 www.magdalenazapadka.com
Trening Mentalny | Rozwój Osobisty | Odporność Psychiczna | Wewnętrzna Siła | Emocje | Psychologia Sportu | FRIS | Przywództwo | Zarządzanie Ludźmi | Sukces i Mistrzostwo | Potencjał | Komunikacja | Mindset | MTQ Family Group – MTQ48 MTQ48 PLUS MTQ48 SPORT


Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top