Magdalena Zapadka – Trener Mentalny i Odporności Psychicznej | Ekspert Rozwoju Potencjału i Psychologii Mistrzostwa w Biznesie i Sporcie

ZAUFALI MI...

Co o efektach i współpracy ze mną mówią moi klienci indywidualni, uczestnicy szkoleń czy partnerzy licznych projektów rozwojowo – szkoleniowych?

 

Zobacz niektóre opinie...

MAREK WIKIERA
Ultramaratończyk, Uczestnik 4 DESERTS GRAND SLAMER,
Mówca Inspiracyjny, Przedsiębiorca

Magdalena Zapadka to osoba o imponującej wiedzy i doświadczeniu. Niespożytym zasobie energii i niezwykłej życzliwości.

Jest skuteczną trenerką mentalną i mentorką.

Zdecydowanie polecam!

MAREK WIKIERA
MAGDALENA-ZAPADKA-TRENER-ENTALNY-COACH-MENTORKA-LEADERSHIP-PRZYWÓDZTWO-KOBIET

JAGODA WIECZOREK
Head of Talent, People & Culture,
Startups & Scale-ups, VC & Grow

Magda jest świetną mentorką. Cieszę się, że akurat z nią miałam przyjemność pracować przez kilka miesięcy. Moja sytuacja zawodowa dynamicznie się zmieniła podczas naszych sesji, a Magda była zawsze gotowa wysłuchać moich pytań i pomóc mi w rozwiązaniu problemów. Jej wiedza i doświadczenie przekładały się na praktyczne wskazówki, które były i nadal są niezwykle pomocne w moim dążeniu do zawodowych celów.

Entuzjazm Magdy i pozytywne podejście do działania inspirują do dalszego rozwoju. Cieszę się, że mimo zakończenia naszych regularnych spotkań pozostajemy w kontakcie.


HALINA FRĄTCZAK
Dyrektor Programu Studiów MBA, GFKM

HALINA 2

 

Bardzo cenię sobie możliwość współpracy z Kimś, dla kogo zauważenie potrzeb człowieka, szacunek dla kooperanta biznesowego, jakość świadczonych usług oraz budowanie relacji stanowią najwyższą wartość. Magdalena wyróżnia się wysokim poziomem życzliwej komunikacji, empatycznie, klarownie i bezpośrednio. Umiejętnie dostraja swoja komunikację do odbiorców i nie boi się wyrażania własnej opinii czy konstruktywnej konfrontacji.

W pracy, zawsze dba o perfekcję, nie tracąc przy tym swojej przebojowości. Jest wulkanem pomysłów z ogromną fantazją i pozytywnej energii. Cenię Jej pro-aktywność i szczerą gotowość do angażowania się w ambitne, nowatorskie projekty, a także ciekawość w odkrywaniu nowinek, nie tylko ze świata rozwoju ludzi. Swoje działania efektywnie łączy z silnym poczuciem odpowiedzialności i skrupulatnością, poprzez co wykonywana przez Nią praca, niezależnie od funkcji i roli, jest zawsze najwyższej jakości profesjonalizmu.

Polecam współpracę z Magdaleną!

 

AGNIESZKA GRĘDA
HR Manager
First Property Group, Warszawa

MAGDALENA-ZAPADKA-TRENER-MENTALNY-PSYCHOLOGIA-MENTOR-leadership-hr

Magdalena Zapadka jest profesjonalistką w każdym calu. Zawsze doskonale przygotowana, wnikliwa, empatyczna.

Przeprowadziła mnie m. in. przez FRIS®, wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie, dzięki czemu spojrzałam na swoje mocne strony z innego punktu widzenia i odkryłam potencjał, którego bym się nie spodziewała.

Gorąco polecam współpracę z Magdaleną zarówno w zakresie badania FRIS®, jak również szkoleń dla biznesu oraz indywidualnych konsultacji i treningu mentalnego.

Mimo że

ZUZANNA-WIRTEK-MAGDALENA-ZAPADKA-TRENER-MENTALNY-PSYCHOLOGIA-SUKCESU

ZUZANNA WIRTEK
Dziennikarz Edytor
Polsat News, Wydarzenia24

Spotkania z Magdą dodają mi wiatru w żagle i motywują do działania. Dzięki nim, otworzyłam oczy, zauważyłam więcej szans i możliwości rozwoju. Regularne nasze spotkania wzmocniły mój mental, dodały pewności siebie i naprowadziły na sukces.

Magda jest osobą profesjonalną w tym, co robi, a zarazem życzliwą i bardzo inteligentna kobietą. Spotkania zawsze przebiegają w dobrej atmosferze. Dzięki swojemu doświadczeniu, potrafi naprowadzić na odpowiednią ścieżkę, która prowadzi do celu.

Polecam każdemu, dla kogo rozwój osobisty jest ważny i kto chce rozwijać swój potencjał!.

 

KAROLINA SLABIK (MODRZEJEWSKA)
Digital Transformation Project Specialist, ING Polska
Civica Engagement, SGH w Warszawie

MAGDALENA-ZAPADKA-TRENER-MENTALNY-COACH

Bardzo dobrze wspominam nasze wspólne działania. Magda wsparła projekt, który miałam przyjemność prowadzić – CEMS Chance. Od samego początku pokazywała ogromny profesjonalizm i zaangażowanie, zarówno w planowanie wspólnych działań, jak później ich realizację. To świetny, kompetentny, bardzo empatyczny szkoleniowiec z indywidualnym podejściem do każdej osoby i z pewnością – profesjonalistka w swojej dziedzinie.

Magda w bardzo krótkim czasie pomogła mojemu zespołowi zrozumieć swoje mocne i słabe strony, uporządkować nasze kompetencje i pokazała w jaki sposób możemy jeszcze efektywniej pracować.

Zaangażowała się także we wsparcie uczestników mojego projektu – młodych nastolatków, w trudniejszej sytuacji życiowej. Wprowadziła fantastyczną atmosferę, stworzyła bezpieczną przestrzeń i poprowadziła wartościowe warsztaty i spotkania indywidualne. To ciepła i bardzo otwarta osoba, współpraca z Nią to sama przyjemność. Z czystym sercem polecam Ją jako szkoleniowca, trenerkę czy mentorkę…

Magda z całego serca jeszcze raz dziękuję Ci za wspaniałą współpracę. Stanowczo będę polecać dalej!

Mimo że

Joanna Pietrzak

JOANNA PIETRZAK
Dyrektor ds. Komunikacji
w Grow Powered by Studio Wiedzy

Magdalena jest fantastyczną mentorką.

Swoimi obserwacjami potrafi zainspirować do dalszych działań, a precyzyjnie zadanymi pytaniami, wywołać głęboką i „twórczą” refleksję na temat życiowych i zawodowych wartości i celów.

Nasze mentoringowe spotkania i rozmowy zostaną ze mną na długo.

MAGDALENA MICHALAK
Country Human Resources Manager, Senior HR BP
IKEA Polska

Magda Final

Współpraca z Magdaleną to duża przyjemność. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana, wkłada dużo energii w uatrakcyjnienie swoich warsztatów i szkoleń, przez co przekazywane przez nią treści są od razu zapamiętywane i wcielane przez uczestników w życie. Magdalena jest osobą bardzo kompetentną w sprawach zawodowych, przez cały czas rozwija swój warsztat trenerski, nabywa nowe umiejętności oraz nieustannie poszukuje nowatorskich i skutecznych rozwiązań. Jej doświadczenie i koncentracja na potrzebach klienta są niewymiernymi korzyściami dla kursantów, nie tylko w obszarze zawodowym.

Jest osobą bardzo otwartą na ludzi i komunikatywną, co przejawia się również w tym, że błyskawicznie nawiązuje kontakt z grupą. Szybko reaguje na zmieniającą się dynamikę grup szkoleniowych – skutecznie dostosowując styl i formę przekazu do odbiorców. Magdalena jest zawsze otwarta na feedback i pomysły innych, celem doskonalenia procesów i swoich kursantów. Dla mnie to zawodowa (i nie tylko) przyjemność współpracować z Magdaleną.

Rekomenduję jako trenerkę!

 

PAWEŁ ŻURAKOWSKI
Manager Zespołu PM-International AG
FITLINE Sport & Health

pAWEL ZURAKOWSKI 2

Magdalena Zapadka jest świetną specjalistką jeśli chodzi trening mentalny i rozwój jednostek czy zespołów. Rewelacyjnie dogaduje się z ludźmi, rozumie drugiego człowieka i stara się mu pomóc w każdy możliwy sposób.

Trafnie dobiera narzędzia potrzebne do realizacji celów i wyzwań nad którymi pracuje wspólnie z klientem. Jest bardzo skuteczna w działaniu i szybko odnajduje się w turbulencjach oraz dynamicznej rzeczywistości. 

Towarzyszy w odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych potencjałów, dzięki którym wraz z liderami tworzy efektywne i silne mentalnie zespoły. Współpraca z Magdą to zawsze konkret i przyjemność. Uzbrojona w wiedzę merytoryczną i niezwykle bogate doświadczenia w zakresie rozwoju ludzi i lokowania talentów, zawsze otwarcie i z życzliwością dzieli się pomysłami i doświadczeniami. Jako człowiek – jest ciepłą, empatyczną i wyrozumiałą na wszelką różnorodność osobą, która na wiele rzeczy potrafi spojrzeć z różnych perspektyw, często i sporo widzi inaczej. To jest Jej ogromna wartość i cecha! 

Z przekonaniem i pewnością polecam warsztat trenerski w zakresie wzmacniania przywództwa oraz umiejętności mentalnych z Magdaleną! 

 

 

SYLWIA G. 1

SYLWIA GIĘTKOWSKA
Psycholog Sportu, Life & Family Coach,
w Mental-Point

Magda przeprowadziła ze mną badanie psychometryczne  oraz indywidualną konsultację, oparte o psychologię poznawczą – Style Myślenia i Działania FRIS. Ciekawe narzędzie do nowego spojrzenia na siebie, poszukania nowej perspektywy tego jak myślimy, co i jak robimy oraz znalezienia tych szczegółów o których mogliśmy zapomnieć.

Magda to godna polecenia osoba. Jest bardzo rzetelna, profesjonalna i kreatywna. Polecam serdecznie! 

SYLWIA GUT

SYLWIA GUT
Doradca klienta, Bank Millenium

Magdalena była moją przełożoną, mentorką i trenerką mentalną. Dzięki tej relacji oraz bliskiej współpracy, każdego dnia otwierałam oczy jaki drzemie we mnie potencjał, a którego sama nie dostrzegałam. Magda, mając otwarte serce i umysł w końcu otworzyła także i mnie, pokazując mi moje możliwości. Takiej mentorki życzę każdemu! Jej podejście do człowieka, umiejętność przekształcania kryzysów w rozwijające wyzwania, a przede wszystkim pokazywanie korzyści i szans w trudnych momentach były najwartościowszymi lekcjami jakie od Niej otrzymałam.

Dzięki współpracy z Magdą, dziś jestem pewniejsza siebie i chwytam każdą pojawiającą się w życiu szansę!

Nie lubi słowa profesjonalistka, ale taka właśnie jest. Skuteczna i proaktywna jako menedżerka, natomiast jako liderka i mentorka rozwoju ludzi autentyczna, empatyczna i bardzo wspierająca wizjonerka. Coaching z Magdą „bolał”, bo zmuszał do refleksji, ale działał jak otwieracz na mój potencjał. Trening mentalny dawał narzędzia, siłę i nakręcał tak, że wciąż chciało się więcej.

Autorskie szkolenia Magdy, z zakresu leadership dla kobiet, team liderów czy kompetencji miękkich, w których wielokrotnie uczestniczyłam, były zawsze bogate w merytoryczną wiedzę, ogromną ilość praktycznych ćwiczeń i angażującego doświadczanie.

Polecam Magdalenę jako trenerkę mentalną i mentorkę osobistego przywództwa wszystkim potrzebującym, nie tylko wewnętrznej zmiany!  

PIOTR WILIŃSKI
Payroll Manager & Deputy HR Manager
IKEA Industry Poland

Wilinski Piotr

Magda jest osobą, która wie czego chce i nigdy nie zadowala się tym, co już udało się jej osiągnąć. Jest człowiekiem, który nieustannie poszukuje nowych wyzwań i bardzo wysoko zawiesza sobie poprzeczkę, a zarazem wytrwale dąży do osiągnięcia postawionego sobie celu.

Ma dużą elastyczność i dynamikę działania wśród różnorodnych ludzi, cechuje ją proaktywność i szybkie podejmowania decyzji.

Świetnie odnajduje się w międzynarodowym, zróżnicowanym środowisku. Nieustannie pracuje nad zauważaniem i docenianiem różnorodności w każdym jej aspekcie. Jej pozytywna energia ma dobry wpływ na całe jej otoczenie. Bardzo dba o rozwój nie tylko swój, lecz także innych, zarówno jako przełożona, trenerka interpersonalna, mentor, czy po prostu koleżanka. Nieustannie wzbogaca i szlifuje swoją pasję – bycie skutecznym trenerem mentalnym i wspierającym mentorem w rozwoju drugiego człowieka.

Jest „skarbnicą” ciekawych pomysłów i źródłem niekonwencjonalnego działania. Praca z Magdą to bardzo inspirujące doświadczenie.

Polecam!

 

MAGDALENA-ZAPADKA-TRENER-MENTALNY-OPINIE-PRZYWÓDZTWO-KOBIET-WOMAN-LEADERSHIP-FEMALE

dr KATARZYNA RZEWUSKA
Kierownik Centrum Genetycznego w PHBiPM

Magdalena była moją mentorką… W czasie rocznego procesu mentoringowego dzieliła się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem, które zgromadziła w ciągu kilku lat pracy z kobietami. Ujęła mnie Jej szczerość oraz spójność tego co mi przekazywała, z tym co wdrażała w swoje życie. Poświęciła mi czas i uwagę. Podsunęła wiele ciekawych podpowiedzi, a także obdarowała zwykła ludzką sympatią.

Każdemu życzę takiego towarzysza na ścieżce rozwijania samego siebie!

AGNIESZKA-BARANOWSKA-CIEMNE-TŁO

AGNIESZKA BARANOWSKA
Szefowa Stowarzyszenia Polska 2050
Szymona Hołowni na Pomorzu

Polecam współpracę z trenerką Magdaleną Zapadka.

Magdalena prowadziła dla nas serię szkoleń z konstruktywnego Feedbacku, w ramach Akademii Lidera Polska 2050. Odbiorcami tych szkoleń byli ambitni liderzy i przyszli działacze Stowarzyszenia Polska 2050.

Nasi liderzy wyszli ze szkolenia z wiedzą jak odbierać i udzielać informacje zwrotne rozmawiając z ludźmi, zwracając uwagę na ich potrzeby oraz osobiste wartości. Dowiedzieli się jak korygować zachowania, postawy czy źle wykonywane czynności podopiecznych i współpracowników, bez oceny indywidualnych cech i wartości drugiego człowieka. Nauczyli się wzmacniać mocne strony i potencjał ludzi, którymi będą przewodzić. Dostali narzędzia do budowania relacji opartych na obustronnym szacunku, otwartości na różnorodność i wzajemnym wsparciu.

Magdalena jest trenerką otwartą na uczestników i wsłuchującą się w ich osobiste potrzeby. Ogromna wiedza zarówno merytoryczna jak i praktyczna jest Jej ogromnym atutem.

Serdecznie polecam kontakt i współpracę z Magdaleną!

MARGARET

MARGARET K-JERCZYNSKA
CEO MKJ Inner-Coaching, Business Owner of Celtic Dress Design, Ireland

Magdalena helped me discover my hidden talents and I began my new path of a career in the coaching profession. I’ve discovered how unique as a human being I am. That helped me realize how can I use my personal skills and abilities to make my dreams come true. Today, as a professional and confident coach I support and lead other people, through their self-coaching.

Magdalena helped me become more self-confident and more effective. Now, I am much aware of who I am and where I want to be. I realized that there is no matter how old I am, I can go back to school, take a challenge and learn new skills. It is never too late to start a new way of life, be happy and satisfied in life. 

Magdalena created a safe space during sessions. She made me feel like home. 

 

KATARZYNA WOLSKA
Business Trainer, Coach i Konsultant
Insight Discovery

Zaprosiłam Magdalenę do współpracy w projekcie rozwojowym, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Projekt i jego przygotowania trwały ponad 5 miesięcy.

Na etapie tworzenia i zmian Magdalena była dla mnie wsparciem merytorycznym dając poczucie bezpieczeństwa i wiarę w powodzenie naszych pomysłów. Zaś na etapie wykonania tworzyłyśmy już trenerski team skupiony na młodych uczestnikach, Ich bardzo rozległych zainteresowaniach, celach i potrzebach.

Raz jeszcze dziękuję Ci Magda za ten projekt, ważny dla tylu Młodych Ludzi, choć dla wszystkich nie łatwy w czasach lockdown.

Katarzyna Wolska

ŁUKASZ KORENKIEWICZ
Team Manager
Molnlycke Health Care

Magdalena w profesjonalny sposób pomagała nam rozwiązywać konflikty, które pojawiały się w zespole.

Mogłem Magdalenie w pełni zaufać w najdelikatniejszych sprawach, zawsze znajdowaliśmy rozsądne rozwiązanie.

Zawsze potrafiła przekazać mi konstruktywną informację zwrotną z szacunkiem i wyczuciem.

 

LUKASZ KORENKIEWICZ
ILONA

ILONA ŻEGLIŃSKA
Przedsiębiorca, Uczestniczka Szkoleń i Rozwoju Indywidualnego

Wspaniała szkoleniowczyni! Uwielbiałam współpracę z Magdą, dzięki Niej osiągnęłam bardzo wiele. Inspirująca, empatyczna i wspierająca. Jej wskazówki i życiowe lekcje pamiętam i będę wykorzystywała jeszcze bardzo długo.

Dzięki Magdalenie podążyłam swoją drogą. Pomogła mi zauważyć i uwierzyć w mój własny potencjał, pokazała moje możliwości. Rozwój i współpraca z tak zaangażowaną i doświadczoną trenerką daje ogromną siłę. Dziś pewniejsza siebie idę przed siebie. Spełniam się, mieszkam i realizuję się za granicą, założyłam własną firmę i dalej się rozwijam. Dziękuję Magda za każdą chwilę budującej rozmowy i naukę, które od Ciebie otrzymałam!

Polecam każdemu trening mentalny i budowanie wewnętrznej siły z Magdą! 

 

EMILIA

EMILIA WARAKOMSKA
Body & Health Commander

Bardzo polecam współpracę z Magdaleną pod kątem budowania siły i odporności psychicznej oraz konsultacji w tym temacie. 

Jako trenerka i konsultantka wykazała się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą, wsparciem i indywidualnym podejściem do moich potrzeb.

Polecam!

To prawda,
TY TEŻ Możesz!

Potrzebujesz specjalistycznej konsultacji w zakresie rozwoju potencjału lub wzmocnienia mentalnego?

Szukasz mentora eksperta, który pomoże Ci pokonać trudności?

A może szukasz szkoleń dla swojego zespołu?.

PSYCHOLOGIA MISTRZOSTWA w sporcie, biznesie, ŻYCIU ★ TRENING MENTALNY ★ odporność psychiczna ★
Kompetencje miękkie ★ leadership ★ dobrostan

Scroll to Top