Magdalena Zapadka – Trener Mentalny i Odporności Psychicznej


Life Coaching
i Mentoring

W coachingu i mentoringu największą wartością jest wspólna podróż, doświadczanie i odkrywanie tego, co najpiękniejsze kryje się wewnątrz drugiego człowieka – piękny potencjał i wewnętrzna siła!

Najcenniejszą umiejętnością coacha i mentora jest zobaczenie w drugiej osobie znacznie więcej, niż klient sam w sobie widzi, pokazanie różnych perspektyw i wsparcie w drodze czy zmianie, którą sobie wyznaczył.

Coach nie dzieli się wiedzą, lecz pomaga Ci zmienić perspektywę – słucha i pomaga usłyszeć, widzi i pomaga dostrzec.

Pamiętaj o tym, co zostawiasz za sobą, lecz niech nie obciąża Cię to na nowej drodze życia…

– anonimowa sentencja samuraja z XVI wieku

Jeśli jesteś gotowa, aby wsłuchać się i usłyszeć siebiejesteś we właściwym miejscu. Dam ci siłę, abyś zobaczyła siebie jako osobę, którą chcesz się czuć i być, jednocześnie pomogę Ci wyciszyć głos, który mówi, że nie jesteś wystarczająco dobra, niewarta, niekochana.

Pomogę Ci zaprosić więcej radości, miłości i uznania do Twojego życia, abyś mogła wzmocnić swoją relację ze sobą i zbudowała trwałą samoocenę. Przekażę Ci uporządkowane praktyczne wskazówki, wiedzę i niezawodne narzędzia, które pomogą Ci pogodzić się z emocjami, zorganizować codzienność i uwolnić od przekonań, które uniemożliwiają Ci poczucie, że warto żyć na swoich warunkach.

Nie chodzi o dodawanie kolejnych rzeczy do zrobienia, celów lub terminów do listy „must do” czy zapraszanie jeszcze jednej osoby do kierowania Tobą. Magia, która zadzieje się w tym procesie, będzie o wiele bardziej satysfakcjonująca, transformująca, trwała i przyjemna rzecz jasna.

Nie jest moim zadaniem motywowanie Ciebie…

…moim zadaniem jest pomóc Ci wyruszyć z miejsca, w którym być może nie do końca jesteś sobą, odblokować pełnię Twojego potencjału, zastąpić ograniczające przekonania bardziej wspierającymi, aby lepiej zrozumieć i pokochać siebie. Pokażę Cię jak uzyskać dostęp i ufać swojemu przewodnictwu emocjonalnemu oraz dostosować się do tego, kim naprawdę jesteś, abyś mogła zacząć podejmować działania, do których jesteś zainspirowana i które są zgodne z Tobą. Odnajdziesz w sobie to przyjemne uczucie i działanie, które da Ci moc, by uwolnić swój ogromny potencjał i sprawczość.

Jesteś tutaj, aby cieszyć się życiem i się rozwijać. Teraz pozwól innym zobaczyć Ciebie taką, jaka naprawdę jesteś!

Profesjonalnie, komfortowo i bezpiecznie przeprowadzę Cię przez ten proces. Skupimy się na wzroście jakości Twojego życia osobistego i zawodowego. Pomogę Ci zmienić perspektywę i odnaleźć właściwą drogę do osiągnięcia wyznaczonych celów i osobistego szczęścia.

Jako Twoja współtowarzyszka, pomogę Ci sprecyzować cele, zidentyfikujemy przeszkody, które powstrzymują i blokują pełnię Twojego potencjału, a następnie opracujemy strategię przezwyciężenia każdej z nich, abyś mogła osiągnąć to, o czym marzysz. Tworząc te strategie, skupimy się na Twoich unikalnych umiejętnościach, cechach i talentach – zobaczysz jaki piękny i niepowtarzalny potencjał kryje się w Twoim wnętrzu, którego być może sama jeszcze nie dostrzegasz. Zapewnię Ci wsparcie, którego potrzebujesz, abyś osiągnęła skuteczną i długotrwałą zmianę.

 

Jestem Self-Care Mentorką oraz Life Coach (w trakcie międzynarodowej certyfikacji MindValley®). Posiadam unikalne i specjalistyczne kompetencje do przeprowadzania procesów rozwojowych, których celem jest uwolnienie Twojego potencjału, wsparcie w rozwoju osobistym lub rozwiązanie konkretnego problemu, który Cię trapi, męczy i blokuje działanie. 

Uwielbiam pracować tą metodą. Jest mocno nastawioną na osiąganie rezultatów i stosowanie skutecznych narzędzi, które pomogą Ci zrobić ogromny postępy i osiągnąć spełnienie osobiste zawodowe. Pomogę Ci także w budowaniu fajnych, wartościowych relacji, znaleźć lub na nowo rozpalić pasję, w karierze, biznesie czy osiągnięciach sportowych.

Wspólnie odnajdziemy głębszy sens i balans w Twoim codziennym życiu!Pozwól sobie...

 

✔️  zbudować więcej zaufania do siebie i swojej wrodzonej wartości

✔️  zaufać sobie i zacząć podejmować właściwe decyzje, duże i małe, najlepsze dla siebie

✔️  zrobić miejsce dla wszystkich swoich emocji i zacząć mieć wobec nich rozsądne oczekiwania

✔️  lepiej rozumieć siebie, ponieważ nauczysz się nadawać zdrowsze, prawdziwsze znaczenie swoim emocjom

✔️  zrozumieć, że Twoja wartość jest niezależna od Twojego wyglądu, produktywności i umiejętności uszczęśliwiania innych

✔️  nie być dla siebie już taka surowa – bądź w stanie obdarzyć siebie taką samą troską, jaką udzieliłabyś innym

✔️  stanąć mocno na nogach i odważnie iść przed siebie, po swoje 

✔️  oddzielić się od krytyki, nauczyć się rozważyć ją i to, co o niej myślisz, nie traktując jej osobiście

 

Kiedy rozważyć life coaching ze mną?:

 
 • gdy, chcesz uzyskać wskazówki w poruszaniu się po znaczącej zmianie życiowej, takiej jak podjęcie nowej pracy, rozwijaniu kariery czy nabyciu nowych kwalifikacji
 • gdy, po prostu szukasz pomocy w budowaniu szczęśliwszego, bardziej znaczącego życia
 • jeśli, odczuwasz wysoki poziom stresu, niepokoju, potrzebujesz zauważyć i zrozumieć swoje emocje
 • jeśli, nie potrafisz przełamać złych nawyków i chce skutecznie wykształcić nowe
 • odczuwasz brak spełnienia w życiu, brak poczucia sensu, brak pomysłu na siebie, a chcesz czegoś więcej
 • gdy, odczuwasz uporczywe uczucie niezadowolenia z pracy, a nie chcesz jej zmieniać
 • kiedy, towarzyszy Ci poczucie zablokowanej kreatywności
 • jeśli, chcesz poprawić relacje i komunikację interpersonalną
 • kiedy, potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci precyzyjnie określić strategię rozwoju osobistego lub zawodowego
 • jeśli, potrzebujesz popracować nad ogólną organizacją swoich obowiązków w czasie
 • jeśli, chcesz zadbać o zdrowie mentalne i dobre samopoczucia psychiczne
 • kiedy, chcesz wzmocnić swój trening sportowy lub zawodowy

 

Fundamentem Life Coachingu jest rozwój intelektualny, odnalezienie poczucia sensu w pracy i życiu, dbałość o zdrowie psychiczne, rozwój mentalny czy zdrowie fizyczne. To skuteczne narzędzie pozwalające rozwijać się na wielu płaszczyznach, szczególnie gdy ktoś ma problem w znalezieniu własnej drogi lub nie może ruszyć z miejsca, w którym się znajduje.

 

Naturalną rzeczą jest to, że czasem nie potrafimy dokonać wyboru i czujemy się zagubieni. Utkniemy w martwym punkcie i kręcimy się w kółko, a czasem po prostu boimy się sami przejść przez zmianę. To proces, który w takich momentach pomaga uwolnić potencjał, uwydatnić Twoje mocne strony i atuty oraz zmienić perspektywę. Zmiana sposobu myślenia i spojrzenia na świat, może okazać się kluczową wartością, która pomoże Ci zrobić kolejny, często milowy krok.  

 

 

Co możemy razem zrobić?

Jedną z głównych korzyści płynących z tej współpracy jest możliwość uzyskania świeżego, świadomego spojrzenia na wyzwania, z którymi się borykasz. Oprócz oferowania nowego wglądu w wyzwania, mogę pomóc Ci skoncentrować się na negatywnych wzorcach i zamienić je w wartość, która może stać się trampoliną do sukcesu.

Twoje korzyści z tej współpracy:

 • zbudujesz równowagę praca/życie
 • pozbędziesz się lęków i niepokojów
 • odblokujesz swoją kreatywność
 • wzmocnisz swoje umiejętności komunikacyjne
 • zaczniesz odczuwać większą satysfakcję z życia zawodowego i osobistego
 • wzmocnisz relacje z przyjaciółmi, rodziną w pracy
 • przełamiesz bariery, które przeszkadzają w osiąganiu celów i sukcesu o którym marzysz z innymi
 • odnajdziesz nową pasję lub rozpalisz na nowo tę, która trochę zbladła i przestała cieszyć
 • odnajdziesz swoją idealną ścieżkę kariery
 • ustalisz konkretne cele, które szybko osiągniesz
 • otrzymasz ode mnie wsparcie, zadbam o Twoje psychologiczne bezpieczeństwo i dam skuteczne narzędzia, dzięki którym nabierzesz rozpędu i utrzymasz silną motywację w drodze do celów
 • będę obok i podam Ci rękę, gdy utkniesz
 • cele i rezultaty przyjdą do ciebie znacznie szybciej, niż w przypadku samodzielnej pracy
 • zastąpisz ograniczające przekonania tymi, które służą i wzmacniają

Life Coaching w badaniach psychologicznych:

Liczne badania wykazały, że Coaching może być korzystny w wielu obszarach życia. Przynosi wiele korzyści nie tylko pod względem skuteczności osiągania celów, lecz przede wszystkim w zakresie zdrowia i samopoczucia mentalnego:

 • badania psychologiczne wykazały, że zarówno life coaching indywidualny, jak i grupowy był pomocny w zmniejszaniu prokrastynacji i poprawie osiągania celów
 • w jednym z przeglądów badań stwierdzono, że coaching dotyczący zdrowia i dobrego samopoczucia jest obiecujący w zakresie poprawy poczucia własnej skuteczności i samodoskonalenia
 • badanie z 2020 r. opublikowane w Frontiers in Psychology wykazało, że interwencje przywódcze oparte na coachingu mogą skutecznie poprawiać samopoczucie i funkcjonowanie w organizacjach
 • badania sugerują, że praca z coachem, może mieć szereg pozytywnych skutków, w tym poprawę osobistego wglądu i poprawę autorefleksji. Może również pomóc w poprawie ogólnego stanu zdrowia psychicznego i jakości życia.
MAGDALENA-ZAPADKA-TRENERKA-MEMTALNA-TRENING-PSYHOLOGIA-SPOTU-MISTRZOSTWA
MAGDALENA-ZAPADKA-TRENER-MENTALNY-PSYCHOLOGIA-SPORT-BIZNES-TRENER-MENTOR-ODPRNOŚĆ-PSYCHICZNA-DOBROSTAN-WELLBEING-UMYSŁ-MISTRZ-HIPNOZA-mistrzostwo
DSC_5739_1
11

Sesje coachingowe można prowadzić w różnych, sprzyjających procesowi miejscach. Ważne, aby zadbać o psychologiczne bezpieczeństwo i poufność coachee.

Na przykład niektórzy spotykają się ze swoimi klientami osobiście, podczas gdy inni prowadzą sesje przez telefon lub Skype, inni natomiast spotykają się na świeżym powietrzu – w lesie, w parku, na plaży. Wszystkie wymienione są dozwolone i mogą być dobierane indywidualnie. Jako mentorka, coach i trenerka, preferuję każdą z wymienionych, w zależności od mojej dostępności i Twojego bezpieczeństwa oczywiście.

 

Pamiętaj, że to Ty decydujesz, na czym chcesz się skupić podczas sesji coaching 'owych. Każda sesja powinna sprawić, że poczujesz się wzmocniona, zmotywowana i podniesiona na duchu, dlatego tak ważne jest znalezienie właściwego Coach 'a i Mentora. Kogoś, kogo styl bycia, sposób myślenia czy kompetencje rezonują z Tobą.

 

Zapraszam do współpracy. Napisz do mnie!

Indywidualne podejście i rozwój dopasowany do Twoich potrzeb!


Mentoring | Life Coaching | Trening Mentalny | Odporność Psychiczna | Kobiece Przywództwo | Umiejętności Miękkie

Scroll to Top